databáze a katalog firem a odkazů

Vzdělávání a věda

Kurzy účetnictví Praha - škole

V centru Prahy pořádáme komplexní školení v oblasti účetnictví. Naše kurzy účetnictví mají pozitivní ohlasy jak na kvalitu výuky tak na příjemné prostředí. V nabídce máme více než 15 kurzů...
17. 09. 2012

London International GraduateS

Nabízíme třísemestrální distanční manažerský program LLM (MastersofLaws) pro právníky. Tento program je určen pro účastníky s vysokoškolským právnickým vzděláním.
6. 06. 2011

Manažerské kurzy

Pořádáme kvalitní manažerské kurzy, které se zaměřují na celou škálu metod, strategií a taktických postupů. Využijte naši nabídku komplexního firemního vzdělávání a široké nabídky výuky manažerů!
2. 02. 2013

Masáže a masérské kurzy - Shia

Shiatsu Centrum je nejmodernější školou s největší nabídkou v zemi. Nabízíme masérské kurzy všeho druhu, od známých po zcela vyjímečné, které jinde nenajdete. Možnost výměnných pobytů a certifikace.
25. 06. 2012

Matematika a Počítače

Profesionální doučování Matematiky a Práce na počítači. Osobně i Online. Příprava na písemky, maturitu, přijímačky, zkoušky. Doučování s individuálním přístupem. Již 10 let s pozitivními výsledky.
5. 07. 2012

MBA online - Mezinárodní MBA s

MBA online - Mezinárodní bakalářské a MBA studium. Nabízíme distanční online studium v angličtině, v ruštině a ve španělštině. Studium na prestižních britských univerzitách.
28. 01. 2012

Meteo Aktuality

Počasí a vše, co s počasím souvisí. Kamery, snímky, výstrahy, aktuality, předpovědi, zajímavosti, teorie, fotky a videa, YoWindow, chat, on-line sledování extrémního počasí a další. Staňte se také...
22. 09. 2011

Mistrovství Svádění.cz - Onlin

Nauč se svádět atraktivní ženy a dívky díky intenzivnímu online tréningu se závěrem v reálu. Vstup do školy svádění zdarma a navíc elektronická kniha jako bonus.
18. 01. 2013

Obrazy do bytu

Internetová galerie s díly známých autorů jako je Barbara Issa Wagner, Marcela Soustružníková, Pavel Kačmař, Martin Šrámek, Radu Tesaro a dalších i začínajících umělců. Vneste si do bytu kousek...
22. 04. 2011

Počítačové kurzy Aira

Společnost Aira GROUP Vám nabízí profesionální počítačové kurzy Word za skvělé ceny. V nabídce dále naleznete školení programů jako Microsoft Excel, Outlook, PowerPoint, Adobe Photoshop a další.
28. 01. 2012

Naše video


Nahoru