databáze a katalog firem a odkazů

Móda

Dámské kabelky

Dámské kabelky, běžná součást dnešní moderní ženy. Bez řádné kabelky nemůže jít žena ven, i když to znamená, že přijde pozdě do práce nebo na rande.
8. 01. 2012

Dámské rifle a džíny

Informace a rady o dámských riflích neboli džínách. Zajímavosti a fotografie různých druhů, módních stylů a barev dámských riflí, pro všechny ženy, které je rádi nosí.
28. 06. 2013

Historie značky Swarovski, ozn

Historie značky Swarovski a informace o jednotlivých řadách šperků. Popis označení jednotlivých produktů a mnoho dalších zajímavých tipů.
28. 02. 2012

Informace o naušnících, druhy,

Vše o naušnicích, popis jednotlivých druhů naušnic a následná péče o tyto šperky. Získáte informace o používaných materiálech a získáte tipy jak správně vybrat naušnice.
29. 11. 2011

Informace o prstenech, materiá

Popis jednotlivých druhů prstenů a postupy jak správně pečovat o již zakoupené šperky. Dozvíte se používané materiály na jejich výrobu a další zajímavé tipy.
17. 02. 2012

Jana Aubrechtová

Topdress.cz nabízí ve své půjčovně svatební a společenské šaty, koktejlové krátké šaty, plesové luxusní a maturitní šaty. V prodeji máme již také novou kolekci společenských šatů.
18. 03. 2013

Kabelky Guess

Kdo by neznal nejoblíbenější dámské kabelky Guess. Na našich stránkách najdete pravidelně aktualizovanou databázi těch nejpovedenějších kabelek Guess s popisem a fotkami. Kabelky můžete také...
21. 10. 2012

Kožené korzety, moderní korzet

Na stránkách e-shopu naleznete širokou nabídku korzetů jak na běžné nošení, tak korzety do společnosti a sváteční události, svatby apod. XXL korzety s nabídkou pro plnější tvar postavy....
17. 02. 2013

Luxusní móda

Magazín přinášející informace ze světa módy, módních přehlídek, luxusních doplňků a jiného luxusu. Ukážeme Vám přepychové rezidence, luxusní automobily, technologické hračky a
25. 03. 2014

Módní trendy

Modni-magazin.cz - Internetový magazín kde se dozvíte vše o aktuální módě, módních doplňcích a módních trendech. Najdete zde módu jednotlivých značek, jako jsou: Dedra Fashion, Gucci, H&M, Lindex,...
12. 01. 2012

Naše video


Nahoru