databáze a katalog firem a odkazů

Služby pro firmy

Divize úklidové firmy J&H Úkli

Divize úklidové firmy T&H ÚKLID, provádí komplexní úklidové služby převážně v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Zlín, Boskovice, Blansko. Specializace na čištění...
7. 04. 2011

Dopravní značky

Přinášíme Vám novou kvalitu dodávek dopravního značení - vodorovné i svislé dopravní značky, zábradlí, svodidla, zádržné systémy... Provádíme opravy komunikací a opravy silnic.
27. 05. 2012

Dřevěné palety, výroba palet,

Vyrábíme dřevěné palety, a to jak jednocestné dřevěné palety, tak EURO palety. Naší čiností je nejen výroba palet, ale také prodej palet. Dodaváme standardní dřevěné palety i atypické dřevěné palety.
6. 11. 2012

Elvis

Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. Kompletní parkovací systémy i se závorami, automatické pokladny
6. 10. 2012

EPO PLAST, s.r.o.

Liate podlahy:zhotovenie epoxidových a polyuretánových podláh,bezprašné nátery podláh,rekonštrukcia podláh, zhotovenie povrchových úprav podláh parkovacích domov, brúsenie a frézovanie betónu.
15. 08. 2012

Euro palety

Dodáváme dřevěné palety EUR. Palety jsou vyráběny dle normy ČSN269110 a podle mezinárodní normy UIC 435-2. Na špalcích jsou vypáleny registrační znaky, číslo licence a znak EUR v oválném rámečku.
26. 06. 2012

Eva Nováková

Úklidové služby: úklid domácností, úklid kanceláří, generální úklid, úklid po malířích, mytí oken, žehlení
19. 01. 2014

Everesta - kurzy vzdělávání

Poradenská a servisní společnost. Poskytujeme poradenství a služby v oblasti řízení a rozvoje organizací a řízení a rozvoje lidských zdrojů.
19. 11. 2011

EXACT - And it all comes toget

Exact Software pomáhá svým zákazníkům zajistit maximalizaci výnosů a minimalizaci nákladů díky nabídce jednotného integrovaného portálového řešení, lokalizovaného řešení navrženého pro potřeby...
17. 10. 2012

Exodus - sociálně-rehabilitačn

Exodus provozuje sociální služby pro zdravotně postižené. Sociálně-rehabilitační pobyty, zájmovou činnost, odlehčovací služby, chráněné dílny na výrobu keramiky a digitalizaci dokumentů.
4. 09. 2012

Virtuální nákupní park Vybírej.cz

Doporučujeme

Ateliér grafického designu a reklamní fotografie nowdesign.eu se specializuje na...

FIRMY.VYBÍREJ.CZ je on-line katalog a databáze firem, služeb, institucí a webových...

Zabýváme se vydáváním stolních a nástěnných kalendářů, s jejichž produkcí máme...

Konec nudných firemních triček Jednou z mimořádně zajímavých možností firemní...

Naše video


Nahoru