databáze a katalog firem a odkazů

Služby a řemesla

Bílý nábytek, český výrobce ná

Český výrobce nábytku, společnost Dřevotvar, Vám nabízí stylový nábytek. V našem e-shopu zakoupíte již smontovaný nábytek, jako je bílá komoda, židle nebo stůl. Nabízíme dětský nábytek -...
11. 05. 2012

Bohumil ROUBÍČEK - PRINC

Montážní firma - instalatéři , topenáři , plyn . Rekonstrukce stoupaček vody , kanalizace . Rekonstrukce rod. domů . Montáž topení+vody,kanalizace do nových objektů .
10. 11. 2012

BONETI, s.r.o.

Realitná činnosť v oblasti priemyselných a komerčných realít, kúpa,predaj, prenájom nehnuteľností v regióne západné a stredné Slovensko, prioritne stredné Považie, kompletný servis.
11. 10. 2012

Bouraná auta na prodej, bouran

Inzertní portál AUTO INZERT.cz Vám nabízí širokou škálu bouraných (havarovaných) aut levně na prodej. Bourané vozy nejrůznějších značek k prodeji jsou z autobazarů a vrakovišť po celé ČR.
29. 11. 2011

Brněnský catering

Catering zajišťující organizaci rautů, banketů, cocktailů a společenských akcí. Dle Vašeho přání a charakteru akce Vám sestavíme speciální menu, či takové, jaké měla u nás britská královna Alžběta II.
17. 10. 2012

BS stěhování

Jsme firma s desetiletou tradicí, s důvěryhodným postavením na trhu stěhovacích služeb a dobrými referencemi. Naši pracovníci jsou bezúhonní profesionálové, za které ručíme.
12. 09. 2013

Bytové doplňky a dekorace

Bytové doplňky DomeDeco poskytují ucelenou koncepci řešení interiérů prostřednictvím nábytku, dekorací, a textílií. Nabízíme luxusní interiérové, koupelnové a bytové doplňky a dekorace.
5. 11. 2012

Catering a raut

Přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně, a proto jsme připraveni respektovat jeho finanční možnosti. Máme vlastní služby (neplatíte za zprostředkování). Spolupracujeme s umělci různých...
3. 06. 2012

CBSI - Provádění zateplovacích

Provádění vnějších i vnitřních zateplovacích systémů,úprava interiérů, sádrokartonové a protipožární konstrukce, suché podlahy,vodoinstalace, ÚT, solární systémy, výstavba a rekonstrukce, tesařské...
2. 10. 2012

Ceník zateplení domu

Nechte si od nás zpracovat deset bleskových nabídek na cenu zateplení domu, které Vám zašlou pouze prověřené a dlouhodobě úspěšné společnosti ve Vašem okolí. Nepodceňujte kvalitní a odborné...
23. 01. 2013

Naše video


Nahoru