databáze a katalog firem a odkazů

Služby a řemesla

Baumit Fasádní barvy, Baumit o

Fasady-Shop.cz, specialista na produkty BAUMIT. V naší nabídce naleznete především fasádní barvy, fasádní omítky, stěrky, lité potěry, lepidla a spárovací hmoty, zateplení fasád atd.
6. 09. 2011

Bazény Polman

Naše firma nabízí kompletní služby v oblasti výroby celoplastových bazénů od roku 1994. Současně se zabýváme výrobou plastových jímek, nádrží, vodoměrných šachet, tlakových jímek, filtračních šachet.
27. 10. 2012

Besoservis - Kvalitní pojistné

Zajišťuje prodej průmyslových armatur a servis průmyslových armatur. Opravy a zkoušky pojistných ventilů, opravy a zkoušky regulačních ventilů, opravy pojistných ventilů ventilů. Mají průmyslové...
17. 10. 2012

BETA Bilancia, s. r. o.

Komplexné vedenie účtovníctva pre obchodné spoločnosti a neziskové organizácie-podvojného, jednoduchého; mzdy, mzdové účtovníctvo; ekonomické poradenstvo a servis, kvalitne, spoľahlivo, lacno.
13. 08. 2012

Betonové ploty Harašta

"Zajišťujeme prodej a výstavbu betonového oplocení od výšky 0,5m do 3m včetně dopravy. Kromě betonových plotů vyrábíme také betonové plotové dílce a sloupky a současně provádíme i montáž betonových...
9. 01. 2012

Bezobálková korespondence

Bezobálkovou korespondenci umožňuje moderní technologie OPM. Jedná se o korespondenci, korespondeci, která nevyžaduje obálky. K bezobálkové korespondenci jsou vhodné tyto dokumenty: výplat
5. 11. 2013

Bezpečnostní agentura Praha, o

Naše bezpečnostní agentura nabízí kvalitní služby jako je ostraha majetku, ostraha objektů, zabezpečení objektů, převoz hotovosti a další. Bezpečnostní agentura Oaza sídlí ve města Praha.
6. 10. 2012

Bezpečnostní dveře Brno, bezpe

Bezpečnostní dveře IB Mont Brno tvoříme dle požadavku zákazníka. Nabízíme různé typy bezpečnostních dveří do bytu české výroby.
7. 11. 2012

Bezpečnostní dveře, vchodové d

Společnost SKYDAS vyrábí bezpečnostní dveře, vchodové dveře a bytové dveře. Bezpečnostní dveře se vyrábí v několika variantách odstupňovaných podle množství bezpečnostních opatření.
5. 10. 2012

Bezpečnostní prvky střech

Bezpečnostní prvky střech Lindab zahrnují výrobky a řešení pro bezpečný pohyb osob po střechách a také komplexní řešení ochrany před sjížděním sněhu ze střech. V nabídce naleznete střešní lávky,...
3. 10. 2012

Naše video


Nahoru