databáze a katalog firem a odkazů

Služby a řemesla

Poháry a sportovní poháry GARK

Internetový a kamenný obchod GARKO v Brně - nabízíme sportovní i luxusní poháry, poháry ekonom, trofeje, razítka, medaile, stuhy, figurky, plakety, diplomy. Zabýváme se přímou výrobou razítek...
28. 08. 2011

Pohřební ústav Arkadia -komple

Kompletní pohřební služby, převoz zesnulých po celé ČR i ze zahraničí, pohřeb, kremace, výkop hrobu, parte na počkání a další. PRO PŘEVOZ ZESNULÝCH NEPŘETRŽITÝ PROVOZ 24 HODIN VČETNĚ VÍKENDŮ A SVÁTKŮ.
31. 05. 2012

POKLOPSYSTEM s.r.o.

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. je specialista na zabudování a opravy kanalizačních poklopů, hrníčků a vpustí. Vyrábíme hmoty IZOLSAN, dodáváme studený asfalt QPR 2000. Dodáváme kanalizační poklopy KASI.
7. 10. 2012

Pokrývačské práce

Specializujeme se na pokrývačské práce a klempířské práce. Používáme tyto materiály: břidlice, prejzová krytina, pálená krytina, betonová krytina, eternit, plechové krytiny, difuzní fólie.
16. 05. 2012

Polygrafie Praha, CTP, předtis

VALIDO PRE-PRESS s.r.o. nabízí vybavení pro obor polygrafie v regionu Praha - předtisková příprava, dodáváme CTP systémy, digitální tiskové stroje a další zařízení, která polygrafie vyžaduje.
24. 10. 2012

Poskytovatel náhradního plnění

Poskytujeme náhradní plnění od roku 2007, a to jak na vlastní služby, tak i na obchodní činnost. S náhradním plněním však máme více než 10 let zkušeností.
8. 01. 2014

Postavte si plot

Prohlédněte si jednotlivé druhy plotů a oplocení, které můžete využít pro Vaši inspiraci při stavbě nového nebo obměně starého plotu. Jsme tu pro Vás.
18. 07. 2012

Potisk levně, tisk obrázků na

Nabízíme potisk levně hrnků, půllitrů, korbelů, triček, plyšáků, pohárů, medailí. Ideální dárek k narozeninám, z lásky, k svátku, šéfovi atp. Potisk obrázků sublimací zaručující věrný přenos barev...
13. 03. 2012

Povinné ručení kalkulačka

Najděte a porovnejte si v naší kalkulačce povinného ručení ceny a parametry jednotlivých pojišťoven v oblasti zákonného pojištění motorových vozidel neboli pojištění odpovědnosti z
20. 10. 2013

Prádelna Kyselý a.s.

Pronájem a praní prádla pro restaurace, hotely, zdravotnictví a průmysl. Pronájem pracovních oděvů. Pronájem a praní rohoží.
18. 09. 2013

Naše video


Nahoru