databáze a katalog firem a odkazů

Služby a řemesla

PE-REZA, spol. s r.o.

Biologická rekultivace,vodohospodářské stavby,zakládání nebo rekonstrukce zahrad a parků,údržba zeleně a úklid,zimní údržba komunikací a ploch,rizikové kácení stromů,prodej okrasných dřevin,stromů.
1. 07. 2012

Pentimex, s.r.o.

Výroba, montáž, servis a opravy váh a vážiacich zariadení. Riadiace systémy a zariadenia pre betonárne a výrobne zmesí. Digitálne váhy mostové automobilové, plošinové. Pásové váhy. Prietokové váhy.
9. 11. 2012

PeopleLovePeople.com - básničk

PeopleLovePeople.com je mezinárodní portál, kde můžete číst básničky, citáty, vtipy, povídky, blog a nechybí ani seznamka. Číst můžete příspěvky lidí z celého světa. Básničky, citáty, vtipy,...
5. 06. 2011

Pilařské nástroje

Využijte našich moderních technologií a velkých zkušeností. Používáme precizní technologie VOLLMER s plasmovým navařováním stelitu. Servis: pilových pásů, kotoučů, rámových (katrových) pil, PKD...
16. 09. 2011

Plancher Váš prodejce plovoucí

Dřevěné podlahy PLANCHER s. r. o. - kompletní realizace plovoucích a celomasivních podlah, renovace parket a truhlářská výroba. Dále nabízíme moderní vinylové podlahy a PVC podlahy.
14. 01. 2012

PlayDuo.cz – online herní shop

PlayDuo.cz je internetový obchod, který Vám nabízí PC hry, Sony PlayStation hry, ale i Xbox360 hry a Nintendo hry. Navštivte nás tedy i Vy a vyberte si z naší široké nabídky her a dalších doplňků.
20. 02. 2012

Ploché střechy, zastřešení plo

Firma Lindab nabízí systém rekonstrukce plochých střech řešící problémy, které přináší ploché střechy. Nad plochou střechou je vytvořen nový šikmý střešní plášt, který nepřitíží stávající střešní...
3. 10. 2012

PMN-Výroba nerezového zařízení

Prodej, servis a montáž gastronomického zařízení. Myčky nádobí,konvektomaty,fritézy,grily,sporáky,salamndery,výrobníky ledu. Výroba nerez zařízení a prodej doplňku do kuchyně. Nonstop gastroservis.
14. 06. 2012

Podlahářské práce Brno, podlah

Hledáte podlaháře v Brně? Zabýváme se podlahářstvím již od roku 1990. Jsme skuteční odborníci a s pokládkou všech typů podlah máme bohaté zkušenosti. Zajišťujeme kompletní podlahářské práce v Brně...
11. 11. 2012

Podnikání a Investování - inve

Portál pro podnikatele, investory, firmy a společnosti, které poptávají a nabízejí finance - Hledám investora / Hledám projekt k investici. Dále poskytuje informace ze světa Podnikání a Investování.
8. 06. 2012

Naše video


Nahoru