databáze a katalog firem a odkazů

Služby a řemesla

Opravna oděvů Brno-úpravy a op

Precizní úpravy a opravy oděvů na míru vaší postavě. Zkracování prodlužování, výměny zipů, podšívek, opravy děr, zkracování riflí. Expresní služby. Dlouholeté zkušenosti.
13. 07. 2012

PALA CB v.o.s.

Dodávka, montáž a servis garážové, parkovací a stínící techniky. Autorizovaný prodejce vrat Hörmann, Kružík, Alutech a Alukon. Autorizovaný prodejce venkovního zastínění Climax, Alutech a Stobag.
11. 08. 2012

Palivové dřevo

Výroba, prodej a rozvoz palivového dříví na Plzeňsku a Klatovsku. Nabízíme štípané palivové dřevo měkké i tvrdé v různých délkách. Dodávané dřevo je určené také na topení v krbech.
12. 08. 2012

Palivové dřevo

Výroba a prodej palivového dříví s rozvozem na území Ostravska. Nabízíme palivové dřevo tvrdé (listnaté) a měkké (jehličnaté). Dřevo je nejlevnějším ekologickým zdrojem tepla.
22. 08. 2012

Pamětní medaile, prodej pohárů

Pamětní medaile, prodej pohárů a medailí v Brně - GARKO. Nabízíme mediale, stuhy, sportovní poháry, trofeje, razítka Trodat, figurky, plakety a diplomy.
20. 09. 2012

Panty na sklo - Lanos

Panty na sklo od osvědčených výrobců. Vyberte si z mnoha materiálů, barev a úprav povrchu, včetně pantů pro použití v trvale vlhkých podmínkách. Panty a sklo vnesou do interiéru eleganci.
14. 05. 2012

parkety kupecký

Nabízíme podlahářské práce - pokládku, renovaci, prodej veškerých podlah. Prodáváme a montujeme dveře a terasy. Velké zkušenosti máme s exotickými dřevinami. Podlaha od nás, to nejlepší nakonec.
15. 09. 2012

Párty stany, montované haly

Vyrábíme, pronajímáme a montujeme velkoprostorové párty stany, cateringové stany, VIP stany, stany víceúhelníky, mobilní sklady, haly, montované haly, pagody, jehlany a jiné originální zastřešení.
28. 08. 2011

Patrik Rajnoch

Profesionální tvorba fotek a videí. Víme nejlépe jak udělat trvalý zážitek vaší svatby, rodinné foto a taky video.
3. 06. 2014

PD střechy - Tesařství, klempí

Petr Dvořáček, tesařství, střechy, dřevěné konstrukce, pokrývačství, klempířství, pergoly, střešní krytina, tesař, izolace střech, montáž dřevěných podhledů, rekonstrukce a opravy střech,...
1. 05. 2012

Naše video


Nahoru