databáze a katalog firem a odkazů

Služby a řemesla

Just see studio - Buďte prostě

Just see je mladé a kreativní studio, založené v roce 2011, jehož výroba je zaměřena na produkty jako reklama, videoklipy, firemní prezentace, filmy, 3D/2D animace a další videozáznamy.
8. 03. 2012

Just see studio - Buďte prostě

Just see je mladé a kreativní studio, jehož výroba je zaměřena na produkty jako reklama, videoklipy, firemní prezentace, filmy, 3D/2D animace a další videozáznamy.
29. 03. 2012

JZK stěhování - vyklízení - sk

JZK stěhování poskytuje služby v oblastí stěhování, vyklízení a skartace. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, těžká břemena jako jsou piana, klavíry a trezory nebo archivy a podobně. Vyklízíme půdy,...
8. 06. 2013

Kadaňka s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce. Úklidové a bourací práce, opěrné zdi, sádrokartonářské práce, rekonstrukce bytových jader. Poskytujeme technické služby, provádíme deratizaci, d
10. 11. 2013

Kadeřnictví Ústí nad Labem

Profesionální kadeřnické studio v Ústí nad Labem. Dámské, pánské, dětské. Poskytujeme služby na špičkové úrovni za rozumné ceny, které uspokojí každého zákazníka.
24. 05. 2012

Kadeřnictví Záběhlice

Kosmetické studio Kadeřnictví K se nachází v hezkém malém domečku v lokalitě Praha 10 – Záběhlice,kde na Vás čeká příjemné rodinné prostředí.Nabízíme kosmetiku, manikúru, pedikúru, solárium a masáže.
26. 07. 2012

Kamenictví

Provádíme demontáž a odvoz původních náhrobků, zhotovení základů, výrobu jednohrobů, dvojhrobů i urnových pomníků a epitafů. Dodávame pomníky a krycí desky, vnitřní i venkovní parapetní desky,...
3. 05. 2012

Kancelářský nábytek - návrhy

Naše společnost vyrábí a dodává školní, laboratorní i kancelářský nabytek. Klademe důraz na bytelné a kvalitní provedení, a proto pro kancelářský nábytek používáme široké spektrum materiálů a prvků.
9. 03. 2012

Katarína Škvarková-Spracovanie

Spracovanie účtovníctva a daní, vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva, jednoduchého účtovníctva, spracovanie miezd a personalistiky, spracovanie rôznych daní a daňových priznaní, zmluvy.
20. 11. 2012

KELCOM Dubnica spol. s r.o.

Dodávka a montáž zabezpečovacích systémov. Dodávka a montáž kamerových systémov.Dodávka a montáž elektrickej požiarnej signalizácie. Počítačove siete pasívna a aktívna časť.
8. 11. 2012

Naše video


Nahoru