databáze a katalog firem a odkazů

Služby a řemesla

Investiční zlato je zárukou ji

Nákup zlata zůstává v éře ekonomické nestability jednou z mála jistot. Naše stránky vám pomohou zorientovat se ve světě investičního zlata, a zároveň vám nabízejí kompletní služby a maximální...
18. 12. 2011

Inzerce Topuj - Bezplatná inze

Přidávejte inzeráty pro firmy a soukromé osoby bezplatně na našem inzertním portálu www.Topuj.sk
4. 08. 2012

Inzercia nehnuteľnosti

Realitná inzercia ponuka a dopyt nehnuteľnosti z celej SK. Vloženie inzerátu zadarmo. Hľadaj a inzeruj reality na 365Reality.sk. Online inzercia nehnuteľností s možnosťou bezplatného vkladanie...
16. 03. 2012

Izolace střech, izolace podkro

Izolace střech a izolace podkroví lze provádět také pomocí chytré nástřikové izolační pěny. Hlavní výhodou chytré stříkané izolace je schopnost dokonale uzavřít a zaplnit všechny mezery a otvory.
20. 11. 2012

Izolace vlhkého zdiva

Sanace a vysoušení zdiva bez bourání a nepořádku elektrofyzikálním systémem. Izolace zdiva strojním podřezáním,zarážením nerezových desek,chemickou injektáží. Prodej izolačních materiálů.Půjčovna...
6. 03. 2012

Jaroslav Oprala - GARMONDNITRA

Viazanie diplomových prác, tlač a väzba diplomoviek, zbierok zákonov a dokumentov, kníh. Kníhviazačstvo pre bakalárske, dizertačné, rigorózne a záverečné práce. Ofsetová a digitálna tlačiareň.
30. 10. 2012

Jaroslav Palásek - instalatér

Poskytuji komplexní instalatérské práce v Brně a okolí. Provádím rekonstrukce koupelen, montáž, opravy a výměny rozvodů vody a odpadu a kompletní instalatérské opravy.
25. 04. 2012

Jazykové překlady

Překlady textů a tlumočení se mohou vyskytovat i na odborné rovině. Opět je otázkou kvality překladatelské společnosti, zda dokáže poskytnout odborníka, který perfektně ovládá požadovaný cizí jazyk.
18. 07. 2012

JELASTAV s.r.o.

Naša firma sa zaobera rekonštrukciami domov,bytov,kupelni a bytovych jadier na kluč,hrube stavby,zateplenie domov,sadrokartony,betonove a ine oplotenia a vsetky murarske prace.
28. 08. 2012

Jozef Kocian - K-ESH

Revízie projektovanie,montáž,opravy,údržba elektrických zariadení.Montáž zabezpečovacích,kamerových,audio-video zariadení.Montáž posuvných,krídlových,garážových brán,meracej,regulačnej techniky,EPS.
15. 09. 2012

Naše video


Nahoru