databáze a katalog firem a odkazů

Služby a řemesla

Infratopení Infrapanely Wellin

Infratopení Wellina. Energeticky úsporné vytápění infrapanely. Návrh a zaměření zdarma, odborné poradenství, profesionální přístup, zkušenosti v oboru. Nejširší sortiment provedení na trhu.
17. 01. 2012

Ing. Alojz Hančin PROSPER

Energetický certifikát audit prukaz budovy a stavebný dozor s garanciou najnižšej ceny . Akúkoľvek inú písomnú cenovú ponuku energetickej certifikácie znížime o 10€ a to aj v priebehu zadania prác.
15. 08. 2012

Ing. Miroslav Mračko - EPOS

Vydavateľstvo EPOS je najväčším vydavateľstvom ekonomicko – právnej literatúry, beletrie v SR, s vlastnou tlačiarňou, kníhviazačstvom a distribúciou kníh. Ponúkame aktuálnu odbornú literatúru.
23. 11. 2012

Ing. Pavel Ovsík

Fotograf Pavel Ovsík nabízí osobní služby jednotlivcům i firmám. Portrét. Svatba. Rodina. Akt. Interier. Exterier. Fotografické práce pro Vás. Personal photographer, portrait, wedding, family, nude.
14. 10. 2012

Ing.Škráčková Dana

Daňový poradce registrační číslo 843, poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, poradenství v oblasti daňové uznatelnosti výzkumu a vývoje. Dále vedení účetnictví a daňové...
11. 08. 2012

Inspirujte se při výběru pleti

Vybíráte nový nebo obměňujete starý plot kolem domu nebo zahrady? Plastové a drátěné ploty jsou levnější a odolnou variantou. Navštivte naše stránky a dozvíte se vše, co Vám s výběrem vhodného...
18. 07. 2012

Instalatéři Praha, topenáři, v

Topenáři a instalatéři Sdružení Raka, s.r.o. pro vás zajistí služby v oblasti voda, topení, plyn, rozvody vody či rozvody plynu. Služby zajišťujeme v lokalitě Praha a okolí.
27. 10. 2012

Inteligentní dům

Nabízíme kompletní služby v řešení inteligentních domů. Technologie pro inteligentní domy. Poradíme vám s vaším projektem. Kompletní služby bez starostí.
8. 05. 2012

Inventoro.cz – Efektivní řízen

Inventoro.cz poskytuje malým a středním podnikům řešení pro online plánování prodejů, promočních aktivit a řízení zásob. Vyzkoušejte vše na 30 dnů zdarma.
8. 08. 2012

Investice do fondů

Máte peníze a nevíte jak a kam je uložit, aby jste z nich měli slušné úroky? Pomůžeme Vám, nabízíme poradenství v oblasti investic a podílových fondů. S námi se budou Vaše peníze jen množit.
19. 12. 2011

Naše video


Nahoru