databáze a katalog firem a odkazů

Služby a řemesla

Elektroinstalace

Elektroinstalace, revize v občanské výstavbě. Montáž a opravy hromosvodů. Elektroinstalace slaboproudých rozvodů STA - SAT a datových sítí. Správa a údržba elektroinstalace bytových domů.
31. 10. 2012

Elektroinstalace Blansko

Naše společnost se zabývá službami v oblasti elektroinstalace a elektromontáže do 1000V, revize elektrického zařízení třídy A do 1000v, a montáže slaboproudých rozvodů elektro, pro rodinné domy atd.
20. 08. 2012

Elmoz Czech, s.r.o.

Provádíme budování nových a rekonstrukce starých sítí NN, VN, elektroinstalace rodinných domů, revize, elektromontáže, průmyslové instalace. Poskytujeme zemní a jeřábnické práce.
22. 05. 2012

Europalety - Výroba, prodej, o

Firma Martin Plaček - Europal Tůmovka se Zabývá výrobou, prodejem, výkupem, a opravami standardních palet i europalet. Navštivte naše stránky www.europal.cz a dozvíte se mnohem více. Nabídneme Vám...
7. 02. 2013

EVH SK s. r. o.

Projekty, dodávky a montáže úpravní a čistiarní odpadových vôd. Autorizované projektovanie pre schvaľovacie konanie.Technológie spracovania odpadov, separačné zariadenia (voda, kaly), špeciálne ČOV.
18. 11. 2012

Exekuce nemovitosti

Pokud exekutor vydal exekuční příkaz na prodej vaší nemovitosti nemusíte zoufat! Zabýváme se problematikou exekuce nemovitosti po celé ČR a máme s řešením velké zkušenosti. Obraťte se na nás než...
26. 06. 2012

EZK SANACE STAVEB, s.r.o.

Nabízíme sanace vlhkého zdiva, dodatečné hydroizolace staveb, projekty, posudky a realizace sanačních opatření, kompletní sanační opatření proti vzlínající a zemní vlhkosti, hydroizolační stěrky,...
24. 09. 2012

FABIAN & PARTNERS, advokátní k

Advokátní kancelář a insolvenční správce (Brno, Praha) se zaměřením na obchodní právo, právo nemovitostí a vymáhání pohledávek. Právní služby poskytujeme v Praze a Brně, rovněž na Slovensku.
8. 09. 2012

Falcovaná krytina, falcované k

Falcovaná krytina (též drážková) Lindab je neobyčejně flexibilním typem střešní krytiny. Spojování dvojitou drážkou a upevnění pomocí speciálních příponek umožňuje používaní falcované střešní...
3. 10. 2012

Ferratum

Ferratum je online půjčka, kterou získáte do 10 minut. Ferratum je tu pro Vás. Vyplňte online žádost a získejte půjčku ihned od Ferratum. S námi máte peníze hned.
21. 11. 2012

Naše video


Nahoru