databáze a katalog firem a odkazů

Servisy

AIVR – Realizace celých výstav

Realizace celých výstav i výstavních expozic na klíč, se systémy Octanorm, Maxima, Orbit a Combi. Příprava atypických expozic, včetně vizualizace.  Grafické práce, řezaná grafika, velkoplošný tisk...
12. 12. 2012

Atony

Provádíme domácí servis a práce typu hodinový manžel, drobné opravy automobilů. Vyrábíme nábytek na zakázku. Pokud si nevíte rady nebo chcete pomoc obraďte se na nás a my vám pomůžeme.
18. 12. 2011

CENTR PCO, s.r.o.

Nabízíme vám vše, co potřebujete k zabezpečení domu.
7. 11. 2013

česká pošta

Všeobecné informace, které se týkají české pošty a nové služby zabývající se sledováním zásilek pomocí podacího čísla a formulářem na webových stránkách.
19. 06. 2012

Copymat s.r.o. – Accredited Pr

Naše společnost nabízí komplexní řešení v oblasti kancelářské a kopírovací techniky Canon. Prodej, pronájem, servis záruční, pozáruční a dodávky orig. spotřebního materiálu.
21. 05. 2012

Desta-servis - servis VZV

Zabýváme se opravami a servisem vysokozdvižných vozíků. Dodáváme náhradní díly na VZV Desta a další značky. Prodáváme paletové vozíky, včetně nůžkových nebo vysokozdvižných pa
23. 09. 2013

Ing. Miroslav Miškovič - AARS

Ponúkame servis, údržbu a revízne správy vyhradených technických zariadení plynových: - servis, údržba a opravy regulačných staníc - revízne spravy regulačných staníc - revízne správy domov a bytov.
24. 07. 2012

Jaroslav Kuchař

Zabýváme se stěhováním, vyklízením, převozy a transportem a s tím spojenými službami. Kromě stěhování zajistíme také likvidaci, odvoz, a dokonce i montáž přestěhovaného mobiliáře.
27. 10. 2011

Kraus František

provozuje opravy praček, ždímaček a šicích strojů, byla založena v květnu roku 1990. Prioritou jsou opravy na počkání po vzájemné domluvě v neomezené pracovní době.
17. 06. 2014

Ladění a opravy pian, pianin,

Opravy a ladění klavírů, pianin a akustických klávesových nástrojů v bytech, koncertní a studiová ladění s asistencí, rekonstrukce, generální opravy včetně povrchových úprav, posudky, poradenství,...
22. 10. 2011

Naše video


Nahoru