databáze a katalog firem a odkazů

Služby a řemesla

Alutor L&B, s.r.o.

Firma zabývající se výrobou a montáží privátních i průmyslových vrat sekčních,rolovacích,výrobou a montáží venkovních rolet a žaluzií,vjezdových bran,rolovacích mříží,nakládací techniky pro průmysl.
17. 11. 2012

ATIcomp, s.r.o.

Firma zaoberájúca sa dodávkou a montážou elektronických zabezpečovacích systémov objektov, rializácioi elektroinštalácii rodinných domov, realizáciou a sprácou počítačových sietí.
23. 11. 2012

FLEX-CLEAN, s.r.o.

Úklidové práce,správa a údržba nemovitostí,práce ve výškách.Úklid administrativních a průmyslových prostorů.Jsme členem České asociace úklidu a čištění.Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2008.
2. 08. 2012

Ing. Marta Podstavská

Komplexná projekčná a achitektonická činnosť, technické poradenstvo a vybavovanie stavebného povolenia. Projektovanie všetkých typov stavieb od prípravnej až po realizačnú fázu.
13. 05. 2012

Ing. Vladimír Janotka

Technické poradendstvo a obchod pre Slovensko. Zastupovanie pre firmu : BELIMO . Pohony pre vzduchové klapky,Regulačné guľové a zdvihové ventily a klapky. Komunikácia: MP Bus, LON,BACnet,MODBUS.
13. 11. 2012

TF - požičovňa náradia a stro

Požičovňa elektrického náradia, Požičovňa stavebných strojov, Požičovňa stavebnej mechanizácie, Prenájom stavebnej mechanizácie, Prenájom hutniacích strojov, Prenájom elektrického náradia.
30. 10. 2012

A+A VAMA

A+A VAMA je jedna z největších firem, která provádí rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen i kompletní rekonstrukce bytů na klíč. Naše firma zaručuje profesionálně odvedenou
14. 05. 2014

ADOMIS - prodej bytů, domů, po

ADOMIS, realitní společnost byla založena týmem zkušených realitních makléřů. S našíprací se setkáváte již od roku 2004. Naší snahou je poskytovat služby na realitním trhu, a tov duchu "vše na...
30. 11. 2011

Adrenalinové zážitky Praha, šk

Společnost SVEZENÍČKO sídlí ve městě Praha, Plzeň a nabízí získat neopakovatelné adrenalinové zážitky, jako je jízda snů. V naší nabídce je jízda ve Ferrari, jízda Hummerem nebo jízda na vznášedle.
20. 11. 2012

ADU.CZ s.r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti audit, daně, účetnictví pro obce, firmy, příspěvkové a neziskové organizace. Auditorská činnost, účetní poradenství, přezkoumání hospodaření obcí, kontrola čerpání dotací.
30. 10. 2012

Naše video


Nahoru