databáze a katalog firem a odkazů

Průmysl a výroba

TEiKO, s. r. o.

TEiKO patří od roku 1992 mezi nejúspěšnější výrobce sanitární techniky jak v českém, tak evropském měřítku. Jsme ryze českou firmou, bez jakékoliv účasti zahraničního kapitálu.
6. 11. 2012

Tepelná izolace KP Izol

KP IZOL Hradec Králové je tepelně izolační pěnový materiál, který se aplikuje nástřikem. Tepelná izolace vhodná pro zateplení domu, zateplení střech nebo budov.
1. 11. 2013

Těsnění a mechanické ucpávky

Prodáváme veškerá těsnění rotačních strojů, ucpávkové šńůry, gufera, labyrintová těsnění, rotační přívody, mechanické ucpávky a jejich příslušenství. Vyrábíme těsnění klinger a kempchen, tkaninové...
18. 11. 2012

TUBI ITALIA BOHEMIA, s.r.o.

Český výrobce plastových hadic a granulátů. Vyrábíme hadice zahradní, technické, průmyslové, pro domácnost, pro zemědělství. Zaručujeme vysokou a stálou kvalitu našich výrobků. Certifikát ISO 9001.
23. 10. 2012

Venys s.r.o.

Slovenský výrobca tieniacej techniky. Vyrábame a montujeme rolety, žalúzie, markízy, japonské steny, sieťky proti hmyzu. Zabezpečujeme kompletný sortiment tienenia. Poradenstvo, výroba a montáž.
7. 11. 2012

VMS Vision, s.r.o.

Prostředky vizuální komunikace od dlouholetého českého výrobce VMS VISION, s.r.o. Nabízíme interaktivní tabule, nástěnky, paravány, a veškeré příslušenství. Vlastní konstrukce a vývoj, kvalitní...
9. 05. 2012

VSS s.r.o.

Firmy soustřeďující se na prodej plastových výrobků nejen v oblasti Ostravy, ale v celé ČR. Mezi základní produkty patří plastové desky a tyče a taktéž Polytan a polyamid.
23. 10. 2013

Výrobce a dodavatel chemikálií

Výroba a distribuce laboratorních, čistých, speciálních a technických chemikálií – výroba a distribuce farmaceutických surovin a chemikálií – zakázková výrova chemikálií.
11. 05. 2012

Výrobce inteligentních a úspor

Kotle na Dřevo, pelety a štěpka jako zdroj levné energie, úsporného a efektivního vytápění s vysokou účinností a kompaktními rozměry. Optimálni kvalita bez kompromisu pro každej kotel ETA.
10. 10. 2012

VYVOND, s.r.o.

Predaj manipulačnej techniky, paletovacie vozíky, vysokozdvižné vozíky, plošinové vozíky, akumulátorové vozíky, gurtne, viazacia technika, 4x4 offroad, navijáky, prídavné svetlomety, 4x4 pneumatiky
11. 06. 2012

Naše video


Nahoru