databáze a katalog firem a odkazů

Průmysl a výroba

NOVATEC Fenster + Türen, s.r.o

Vyrábíme a montujeme dřevěná euro - okna, špaletová okna, balkónové dveře, zimní zahrady, masivní vnitřní dveře, posuvné stěny a vchodové dveře. Možnost použití izolačních 2-skel i 3-skel.
26. 10. 2012

Obaly Praha - výroba obalů, pl

Naší specializací je výroba obalů - vyrábíme plastové obaly (blistry), vakuové výlisky a výlisky pro fixaci a umístění produktů. Veškeré obaly i další produkty vyrábíme dle požadavků zákazníků.
20. 08. 2012

Obytné a stavební buňky

Hledáte kvalitní, ale levnou alternativu klasických staveb? Vyzkoušejte obytné buňky, obytné kontejnery nebo stavební buňky od společnosti STG trade! Kontaktujte nás a Vaše stavební nářadí bude...
1. 11. 2012

Ochrana sluchu Ear Defender

Ear Defender nabízí kvalitní produkty za přijatelné ceny, které při správném používání zaručí vysokou ochranu vašim uším.
1. 11. 2013

Paletový servis – palety, výro

Zajišťujeme kompletní servis pro dřevěné palety. Mezi naše služby patří výroba palet, výkup palet a prodej palet včetně jejich rozvozu po celé ČR. Veškeré typy palet sušíme dle požadavku odběratele...
27. 02. 2012

Palivové dřevo

V nabídce naší firmy najdete palivové dříví tvrdé (dub, buk, habr, olše, bříza) i palivové dříví měkké (smrk, borovice). Palivové a krbové dříví nabízíme v délkách 33, 40 a 50 cm.
21. 08. 2012

Panikové kování a jeho typy

Přehledné rozdělení všech typů panikových kování uceleně na jednom místě. Panikové kování, jeho použití a přehled typů panikového kování s montáží na jedno a dvoukřídlé dveře.
7. 06. 2012

Petr Urbančík zemní práce

Naše firma se specializuje na veškeré zemní práce, inženýrské sítě, demolice a práce s hydraulickým kladivem. Nabízíme nejrůznější druhy terénních úprav i v náročných podmínk
13. 04. 2014

Plošinové vozíky - plošinový v

Plošinové vozíky od společnosti M+M Hydraulic s.r.o. jsou zárukou kvalitního provedení. Nabízíme akumulátorové plošinové vozíky v mnoha provedeních. Kvalitní plošinový vozík značky Macar.
24. 05. 2011

Podnože, stolové nohy

Vyrábíme a dodáváme podnože, stolové nohy, litinové podnože, stolové desky, barové židle a jídelní židle. Nově dodáváme také nerezové a dřevěné podnože. Zakázková výroba z šedé litiny.
15. 07. 2012

Naše video


Nahoru