databáze a katalog firem a odkazů

Průmysl a výroba

ABELI SK, s.r.o.

Garážové a priemyselé brány, vrata - vyrábané presne na miru otvoru podľa požiadaviek zákazníka, zateplené, v širokej škále farebných prevedení a dekórov dreva. Automatické dvere vo viacej...
4. 06. 2013

ADOX BETON s. r. o.

Výroba a predaj: vymývaná dlažba, zámková dlažba, obrubnik parkový a cestný,odvodňovacia tvarovka, kvetináče, betónové ploty,parkovacie zábrany - Biskupská čapica a prvky záhradnej architektúry.
12. 07. 2012

BEG SLOVAKIA, s.r.o. Skladová

Regály paletové, policové, konzolové, obchodné, nerezové, blokové, gravitačné. Plastové boxy, kovové a plastové palety, rebríky, šatníky, šatníkové skrine. Montážne, demontážne práce, revízie regálov.
9. 11. 2012

CVP s.r.o. Galvanika Příbram

Přední dodavatel galvanického zinkování v Čechách a na Slovensku. Provádíme zakázkové galvanické zinkování závěsovou metodou. Galvanické zinkování i zinkování legované niklem. Naše provozy umožňují...
21. 03. 2012

Cylindrické vložky, zámky, kli

Přehledná nabídka rozdělení cylindrických vložek, zámků a dveřních, nebo také okenních klik. Na webu zamky-kliky.cz naleznete veškeré potřebné informace.
6. 06. 2012

Dobrovodské kysané zelí - červ

Vyrábíme kysané zelí z vybraných odrůd hlávkového zelí, pěstovaných v ekologicky čistých podmínkách Podkrkonoší. Vyrábíme bílé zelí a červené zelí.
16. 11. 2012

Elektronické součástky

Internetový obchod SvětSoučástek.cz pro vás připravil online prodej LED diod a elektronických součástek za skvělé ceny. V našem e-shopu můžete zakoupit LED diody, LED moduly a pásky, LED žárovky,...
25. 09. 2012

Eurofarm systems

Ucelený a jedinečný systém poradenství, služeb a výrobků, kterým pomáháme našim partnerům řešit zdravotní stav zvířat, zvyšovat mléčnou užitkovost, hygienu a další situace, které mohou v chovu...
12. 11. 2012

Ferona Slovakia, a.s.

Nákup, skladovanie, úprava a predaj hutníckych výrobkov, hutníckych druhov výrobkov, neželezných kovov. Strih a ohyb betonárskych ocelí, vypaľovanie z plechov, delenie plechov na presné formáty.
30. 10. 2012

glasal.sk

Kompletné zimné záhrady inšpirované osvedčeným systémom z Anglie.Propracované systémové prvky zaručujúce špičkovú kvalitu a vysokú odolnost.
16. 09. 2013

Naše video


Nahoru