databáze a katalog firem a odkazů

E-shopy

Termokamery Flir, oficiální za

Podrobný popis nejoblíbenějších variant termokamer společnosti Flir, popis základních parametrů, aplikací a SW pro analýzu výsledků měření a tvorby závěrečných zpráv (reportů) o měření.
12. 07. 2012

Tiskárny, multifunkční tiskárn

Specializovaný internetový obchod i kamenná prodejna značky Brother. Prodáváme laserové tiskárny, multifunkční tiskárny i formátu A3, náplně do tiskáren, tiskárny štítků a čárových kódů, faxy.
12. 05. 2012

Tomáš Kukučka,palivové dřevo o

Zabýváme se výrobou a prodejem palivového dříví a dřevěných briket v Ostravě. Nabízíme palivové dřevo špalkové nebo štípané.Sušené štípané pytlované dřevo buk 18kg.Sídlíme v Ostravě-Přívoze.
30. 09. 2012

Tonery, cartrige a inkousty -

Nabízíme levné kompatibilní tonery, cartrige a náplně do tiskáren za nejnižší možné ceny. Ušetřete výdaje na tisk a přitom používejte stále vysoce kvalitní catrige. Rychlé odeslání zboží skladem.
5. 12. 2011

TOPSTONE s.r.o.

Firma TOPSTONE s.r.o. nabízí jednoduchý a levný způsob, jak si vlastníma rukama vytvořit kousek přírody v podobě kamínkového koberce i u Vás doma.
1. 08. 2013

Transformátory - KOČÍ-VALÁŠEK

Společnost KOČÍ-VALÁŠEK s.r.o. nabízí na trhu s transformátory svým zákazníkům ucelené služby v dodávkách transformátorů a trafostanic - prodej, opravy a výkup.
8. 08. 2012

Tschibo

Nakupujte u Tshibo Týden, co týden přichází Tchibo s originální nabídkou outfitů pro celou rodinu. Jedná se o modely s pěkným designem, vyrobené z kvalitních materiálů za nejlepší ceny.
22. 03. 2012

Tvorba a hosting profesionální

Nabízíme rychlou tvorbou profesionálních e-shopů s administrací a propojením na Zboží.cz a Heuréka.cz s kompletním servisem včetně hostingu a registrace domény.
20. 08. 2012

ubašta elektro - elektrospotře

Kubašta Elektro - Široký sortiment elektrospotřebičů a elektroniky od autorizovaného prodejce sítě Proton Elektro. Prodej, zajistění servisu, poradenství. Sledujte leták Proton s akčními cenami.
4. 11. 2012

Úklid 4U

Naleznete zde profesionální úklidové systémy, systémy pro hotely, manipulaci a gastronomii světových značek. Nabízíme výrobky Rubbermaid, TVS, Eastmop, Hagleitner, Helpmation, Fre-Pro, Hospeco.
15. 01. 2013

Naše video


Nahoru