databáze a katalog firem a odkazů

Cestování a ubytování

Parkování letiště R7

Parkování u letiště Ruzyně provozujeme non-stop, nepřetržitý kamerový systém, neplatí se záloha. Volejte a přijeďte, jak Vám se to hodí. Jsme tu pro Vás 24 hodin denně. 7 dní v týdnu.
23. 05. 2012

Penzion Flora - ubytování Jans

Ubytování v Janských Lázních v rodinném penzionu Flora. Nabízíme levné ubytování Janské Lázně. Jako jeden z mála penzionů v Janských Lázních nabízíme kromě týdenních pobytů i krátkodobé ubytování.
19. 10. 2012

Penzión Fox

Penzión Fox ponúka kvalitné ubytovanie za prijateľné ceny.Súčasťou penziónu je kaviareň s chutnými nápojmi,pizzou a príjemnou obsluhou. Možnosť usporiadania rodinných osláv,firemných akcií a školení.
16. 10. 2012

Penzion Jetřichovice - Českosa

Penzion U Růženky naleznete kousek od obce Jetřichovice v oblasti Českosaské Švývarsko. Rodinný pension nabízí příjemné ubytování v pěším dosahu obce Jetřichovice a památek v Českosaském Švýcarsku
19. 03. 2012

Penzion Mlýn Kamenice, ubytová

Penzion Mlýn Kamenice je nově zrekonstruovaný penzion, který nabízí ubytování na Orlíku v překrásné přírodě Orlické přehrady daleko od hluku velkoměst.
20. 03. 2012

Penzion Panský Dům

Ubytování Penzion Panský dům, Kvilda, nabízí ubytování se snídaní nebo s polopenzí v komfortně vybavených pokojích.WiFi připojení k internetu a TV. Sauna, kolárna.Vlastní parkoviště.Vyhřívaný bazén.
26. 03. 2012

Penzion Patrik, Mikulčin vrch

Ubytování na samotě u lesa v srdci CHKO Bílí Karpaty. K dispozici jsou apartmány, chatky, restaurace, salonky, zahrada s bazénem aj. Ideální pro rodinné a firemní pobyty.
15. 06. 2012

Penzion Romance

Našim hostům nabízíme komfortní a příjemné ubytování v penzionu s možností objednání snídaní. K dispozici jsou Vám, dva dvoulůžkové, jeden třílůžkový a čtyři čtyřlůžkové pokoje (celkem až 25...
14. 04. 2013

Penzion Unětice

Penzion Unětice nabízí 6 dvoulůžkových pokojů s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky a 1 apartmá. Dále také pronájem prostorů pro pořádání společenských akcí, včetně svateb.
2. 06. 2012

Penzion v Krušných Horách – ub

Hledáte-li útulný penzion v Krušných horách, jste na správné adrese! Penzion Medvídek vám nabízí pohodlné ubytování v Krušných horách po celý rok - útulné pokoje, dobrá restaurace i příznivé ceny.
24. 10. 2012

Naše video


Nahoru