databáze a katalog firem a odkazů

Cestování a ubytování

Chaty a chalupy

Chaty a chalupy.eu jsou internetovým specialistou na prázdninové a dovolenkové ubytování v chatách, chalupách, rekreačních domech, apartmánech v Čechách, na Slovensku a v dalších evropských...
26. 06. 2012

Chaty a chalupy k pronajmutí

Prezentujeme chaty a chalupy pro každou příležitost. Všechny objekty jsou v katalogu přehledně řazeny dle oblastí. Chaty a chalupy můžete navíc vyhledávat podle Vámi zadaných parametrů v podrobném...
27. 01. 2012

Chaty a chalupy k pronajmutí

Vám nabízíme ubytování nejen jako oblíbené chaty a chalupy k pronajmutí s bazénem, ale také penziony a hotely. Vše samozřejmě s přímými kontakty na majitele všech objektů, které se nacházejí v naší...
19. 02. 2012

Chaty a chalupy, ubytování Dol

Chata, chalupa k pronajmutí se saunou, internetem. V létě bazén. Ski centrum Dolní Morava - 2 nové 4 sedačkové lanovky, tenisový kurt, lesy, cykloturistika. Nádherná příroda, lesní plody.
29. 05. 2012

Chaty k pronajmutí

Chaty k pronájmu v Moravském krasu vhodné jako levná dovolená u rybníka v tuzemsku pro rodiny s dětmi.Chaty a chalupy na dovolenou jsou konfortně vybaveny.
2. 05. 2012

country hotels & restauran

Firma se specializuje na internetový prodej hotelu, letenek, restaurací, pronájmu aut a jejich kombinací pro klienty do celého světa prostředníctvím internetových portálů nebo kamenným pr
3. 11. 2013

Dovolená Egypt - mumie, pyrami

Egypt - země jedné z největších civilizací, jaká kdy spatřila světlo světa. Není divu, že právě v Egyptě se rodily ty nejúžasnější plány. Egypt vás ohromí svojí krásou a unikátností.
30. 09. 2012

Dovolená Kréta - slunce, moře,

Dovolená Kréta: Kréta je bájný ostrov trochu připomínající legendární Atlantidu, akorát s tím rozdílem, že Kréta tu stále je a stala se z ní jedna z nejvyhledávanějších turistických destinací.
28. 09. 2012

Dovolená Mallorca - informace,

Mallorca: Kdybyste se někoho zeptali, jak vnímá Mallorcu, většina by vám odpověděla třemi slovy – slunce, sex, alkohol. Někdo by ještě přihodil – krásné moře, slunečníky, lehátka.
26. 01. 2012

Dovolená rhodos - ostrov, slun

Ostrov Rhodos je rájem pro milovníky zvířat a čistého koupání, zlaté pláže, na nichž se můžete dosytnosti nabažit slunných dnů.
27. 04. 2012

Naše video


Nahoru