databáze a katalog firem a odkazů

Cestování a ubytování

Rustikal s.r.o.

Pokud se rozhodujete, kde strávíte dovolenou se svojí rodinou nebo hledáte vhodné zázemí pro vaše školení či firemní večírky, je Hotel Rustikal tou nejlepší volbou. Celý komplex zahrnuje...
13. 08. 2012

SADEYA, a.s.

Hotel Diplomat****Rajecké Teplice je zameraný na kongresy,eventy,ale aj na wellness služby,oddych a relax.Hotelové izby sú komfortne zariadené moderným nábytkom,wifi,trezorom,minibarom,TV a telefónom.
20. 11. 2012

Štefan Cyprich - Cysel

Ubytovanie vo Veľkom Mederi 200 m od termálneho kúpaliska. Každá izba je vybavená samost.kuchyňou, soc.zariadením. Parkovisko u uzavretom dvore. Požičiavame bicykle. Vo dvore možnosť grilovania, krb.
28. 08. 2012

Super last minute zájezdy, dov

Od roku 1992 nabízíme super last minute zájezdy. Vaše dovolená s dětmi u moře od super last minute.cz. Jsme členy ACK ČR. V naší nabídce jsou pouze pojištěné cestovní kanceláře.
28. 05. 2012

Tábory, školy v přírodě a rekr

Mezi naše hlavní činnosti patří každoroční dětské tábory, provoz tří rekreačních středisek a pořádání párty akcí. Pořádáme školy v přírodě, školní výlety, adaptační kurzy, sportovní pobyty.
19. 03. 2012

Tenerife, Kanárské ostrovy - D

Dovolená? Rozhodně Tenerife! A proč na Tenerife? Na jihu Tenerife je výjimečné klima a teplé počasí. Na Tenerife se nenudíte – hrajte golf po celý rok! A hlavně tu máte naTenerife.cz a naše služby!
10. 07. 2012

Těšínské Slezsko pro všechny

Průvodce turistickým regionem Těšínské Slezsko, místem, kde se historie setkává se současností. Stránky věnované všem, kteří se region chystají navštívit a také těm, kteří se o této oblasti chtějí...
15. 01. 2013

TIPPOBYT s.r.o.

Levné i komfortní ubytování v Chorvatsku, dovolená u moře.
12. 12. 2013

Ubytování a pronájem chaty v J

Nabídka bytování a pronájem horské chaty s kapacitou 19 lůžek po 5 pokojích. Chata s krásným výhledem se nachází na ideálním místě, které spojuje zimní lyžařská střediska Severák a Bedřichov.
25. 03. 2012

Ubytování Jizerské hory

Nabízíme Vám ubytování Jizerské hory, vyberte si z naší nabídky hotely, penziony, chaty a apartmány. Rezervujte si ubytování v oblasti Jizerky čas.
4. 12. 2011

Naše video


Nahoru