databáze a katalog firem a odkazů

Cestovní kanceláře

Info web Benátky - Historie a

Info web Benátky - praktické informace pro všechny zájemce o toto úchvatné město. Benátky nabízí romantiku a dobrodružství, propluplutí kanálem Grande, prohlídku Baziliky sv.Marka atd.
1. 06. 2012

Janeta s.r.o.

22 let na trhu; specialista na Chorvatsko (Krk, Novi Vinodolski, Crikvenica) a Itálii (Lignano, Bibione, Eraclea Mare, Lido di Jesolo, Caorle, Altanea, P.S.Margherita, Rosolina Mare, Silvi Marina...)
12. 07. 2012

Kuba - informace, dovolená, hi

Kuba: Kuba je perla Antil, ostrov zářivé tropické zeleně, míchaných nápojů, proslavených doutníků a krásných žen. Pláž všech pláží Varadero s jiskřivě zářivým pískem. Kuba, ostrov, který zůstává...
21. 09. 2012

MarcoTravel

Cestujte s cestovkou MarcoTravel.sk, Košice. Vybírejte z nabídky zájezdů za odpočinkem a poznávacích zájezdů. Cestujte do Řecka, Chorvatska, Bulharska, Turecka, Egypta, Tuniska, či další
28. 03. 2014

Plánovač trasy autem

Pokud cestujete do míst, které neznáte můžete využít informačních technologií a využít plánovač trasy autem k naplánování trasy kudy pojedete. Web také obsahuje informace o maximálních rychlost.
27. 07. 2011

Pltníctvo Dunajec - Červený Kl

Pltníctvo Dunajec Vám ponúka jedinečnú atrakciu v Európe – splav Dunajca na drevených pltiach v nádhernej prírodnej scenérii Pieninského národného parku.
27. 05. 2011

Pltníctvo Dunajec - Červený Kl

Pltníctvo Dunajec Vám ponúka jedinečnú atrakciu v Európe – splav Dunajca na drevených pltiach v nádhernej prírodnej scenérii Pieninského národného parku.
27. 05. 2011

Thajsko, cestování, počasí, ku

Thajsko - jen těžko najdete jinou zemi, která je zároveň exotická, krásná, přívětivá, plná přírodních krás a historických památek, bezpečná a ještě k tomu levná.
21. 09. 2012

Wellnesstips

Lázně, wellness a ubytování Maďarsko, turistický portál o maďarských léčebných, termálních a zážitkových lázních, koupalištích, letních plážach, a také informace o wellness hotelech
18. 05. 2011

Záchrana dat - obnova dat … DA

Záchrana dat - obnova dat … DATAHELP - profesionální a rychlá pomoc při poškození pevného disku a ztrátě dat. Obnova dat z fyzicky i softwarově poškozených pevných disků, paměťových karet, CD, DVD...
28. 01. 2012

Naše video


Nahoru