databáze a katalog firem a odkazů

Cestování a ubytování

A.C.A. Travel agency - Vlasti

Zajišťování letenek a souvisejících služeb pro individuální a služební cesty, kongresy a konference.Eurovíkendy, zahraniční i domácí pobytové a poznávací zájezdy.Cestovní pojištění,slevové karty.
17. 11. 2012

Chatyliptov

Ubytovanie v troch samostatných chatách v srdci Liptova blízkosti priehrady Liptovská Mara a AQVAPARKU Tatralandia, termal par Bešeňová-GINO Jasná v Nízkych Tatrách a veľa ďalších atrakcií. Ďalej po.
15. 10. 2012

DOVOLENÁ SNŮ s.r.o.

Zájezdy na přání do exotických zemí. Osobní zkušenosti. Cesty luxusními vlaky, africké safari, romantika Thajska, Malediv, Seychel, Mauritia. Kultura Vietnamu, Srí Lanky. Expedice-gorily, Kilimanjaro.
17. 11. 2012

Indie - subkontinent jediné z

Indie je pohádková země a na každém kroku se může stát cokoliv. Na těchto stránkách se budeme snažit přiblížit život v Indii, zaměříme se na místa, kde byste jej poznali v celé jeho „kráse“, na...
16. 03. 2012

JADRANEXPRES - PRAVIDELNÁ DOP

Pravidelná linková přeprava osob autobusem do Chorvatska.Pohodlné luxusní autobusy Mercedes.Online rezervační systém jízdenek.Zastávky ve všech letoviscích po trase Zadar-Trogir-Split-Makarská-Gradac.
5. 11. 2012

Oľga Zaťková - TERMÁL

Poskytujeme ubytovanie v Podhájskej, pri návšteve termálneho kúpaliska, ubytovanie, zabezpečujeme dopravu osôb po celej SR, ČR, Poľsko, Rakúsko, Nemecko, Chorvátsko, Srbsko, Taliansko, poriadame.
24. 07. 2012

PENZIÓN KAMZÍK ** Štefan Beke

Poskytujeme ubytovanie, stravovanie,školské výlety, lyžiarske kurzy, školy v prírode,firemné akcie, oslavy. Služby: fínska sauna,biliard,stolný tenis,wifi, masáže,hydromasážna vaňa,detský kútik.
7. 08. 2012

Penzion Rzehaczek, Dolní Lomn

Dvoupodlažní roubený penzion s podkrovím, se šesti apartmány s kuchyňkou s kapacitou 28 lůžek se nachází v Dolní Lomné, překrásném koutu slezských Beskyd.
19. 12. 2012

SUPERDOVOLENKA

Online predaj zájazdov, predaj zájazdov do celého sveta, pobytové zájazdy, poznávacie zájazdy, exotické pobyty, wellness pobyty, seniorské pobyty, lyžiarske zájazdy.
19. 10. 2012

A-AUSTERLITZ hotel

Esteticky a účelně navržené pokoje jsou vybaveny v kvalitě a standardu 3hvězdičkového hotelu, koupelna s vanou, rádio, satelitní TV, wi-fi pokrytí v celém hotelu a vlastní hotelové parkoviště.
26. 10. 2012

Naše video


Nahoru