databáze a katalog firem a odkazů

Stavba a rekonstrukce

AVT architekti, s.r.o.

Ponúkame kompletné služby o klienta v oblasti architektúry a výstavby. Od prvotnej štúdie, cez projekt, až po realizáciu s unikátnymi bonusmi a prezentáciou. Kontaktujte nás a určite neobanujete.
11. 10. 2012

Ing. Ondřej Šnobl - Projekční

Projekty rodinných domů, projekty chat, projekty garáží - novostavby, rekonstrukce, přístavby, nástavby. Projekty pro stavební povolení, projekty pro provádění stavby.
19. 11. 2012

Akumulační podlahové topení te

AKU vytápění je akumulační systém pro teplovzdušné podlahové vytépění, při kterém je využíváno nadbytečné teplo z krbu a slunce. Podlahové topení s efektivní akumulační technologií.
24. 11. 2012

Atypické konstrukce a zábradlí

Firma AKŠ vyrábí, dodává a montuje lodžiová zábradlí z hliníku, schodišťová zábradlí, zastřešení vchodů, světlíky a jakékoliv atypické hliníkové konstrukce. Dále se zabývá sanací panelové výstavby.
10. 04. 2012

Bezpečnostní dveře a vchodové

Hlavní činností naší firmy je prodej a montáž pro - bezpečnostní dveře, interiérové dveří, okenní fólie, mechanické zabezpečovací systémy oken a dveří.
20. 05. 2012

DRYMAT.CZ s.r.o.

Hydroizolace, sanace,vysoušení zdiva, izolace proti vzlínavé zemní vlhkosti elektroosmózou, elektrofyzikální metodou bez stavebních prací. Prodej, montáž a servis německého technologie DRYMAT.
31. 07. 2012

Elektroinstalace Mladá Bolesla

Milan Vaněk Elektrostavba nabizí kompletní elektroinstalace a instalatérské práce. V další nabídce jsou rekonstrukce koupelny.
11. 06. 2012

Elektroosmóza

Metodu vysoušení vlhkého zdiva pomocí elektroosmózy zařízení DryBand® lze použít ve všech případech, kdy je vlhkost budovy způsobena kapilárním vzlínáním vody. Elektroosmóza je ekonomickým způsobem...
17. 09. 2012

FENSTER s.r.o.

Prodáváme plastová okna, dřevěná okna, hliníková okna, vchodové a interiérové dveře. Vyzkoušejte kvalitu naší rodinné firmy.Náš cíl-spokojený zákazník.
29. 09. 2012

Florian-úspora energie

automatické kotle na uhlí a pelety, solární ohřev vody, tepelná čerpadla, velkoobchod, maloobchod, montáže
26. 12. 2012

Naše video


Nahoru